• Свеж
Комплет За Заклучување На Вратата, Лесен За Инсталирање 2-Цифрена Лозинка Легура На Цинк За Канцеларија За Дом За Изнајмување Куќа

Комплет За Заклучување На Вратата, Лесен За Инсталирање 2-Цифрена Лозинка Легура На Цинк За Канцеларија За Дом За Изнајмување

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Комплет За Заклучување на вратата, Лесен За Инсталирање 2-4 Цифри Заклучување На Лозинка Легура На Цинк За Канцеларија За Дом За Изнајмување Куќи Спецификација : Тип На Ставка : Поставен Материјал За Заклучување На Вратата : Тежина На Легура На Цинк : Прибл. 927г / 32.7 Озпасворд Панел Големина : Прибл. 107х43х40мм / 4, 2х1, 7х1, 6губер Запечатување Големина : Прибл. 116х50мм / 4, 6х2, 0ингубер Запечатување Дупка Дијаметар : Прибл. 10мм / 0,4 растојание Помеѓу Дијаметарот На Гумената Дупка За Запечатување и Централната Точка На Отворот : Прибл. 95мм / 3,7 Во Должина на лозинка : 2-4 Цифри Применлива Дебелина На Вратата : 30-60мм / 1,18-2,36 Неприменлив Тип : внатрешни и надворешни врати карактеристики : Водоотпорен, нема потреба од напојување на батеријата, Лозинките не треба Да бидат во Ред Список Со Пакети : 2 х Панел За Заклучување На Вратите2 х гумена Подлога1 х Заклучен Јазик1 х Врата тока1 x стопер4 x завртка1 X 2 X Додатоци1 X Пинцети3 x долга завртка1 x бар 1 x англиски прирачник забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. [Целосно Механичка] Механичка Кодирана брава, воопшто не е потребна батерија или жично напојување, а вратата може брзо да се отвори со внесување на 2-4 цифри . [Материјал Од Легура на цинк] оваа комбинирана брава е изработена од материјал од легура на цинк, кој е издржлив, заштедува енергија, безбеден и еколошки. [Влез Без клуч] не е потребен клуч, избегнувајќи да заборавите да го донесете клучот или да го изгубите клучот и да не можете да ја отворите вратата, што е безбедно и сигурно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне