• Свеж
Вивијанио Хд Копнее Панталони За Жени Дозвола Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Флеш Зема Сина Боја

Вивијанио Хд Копнее Панталони За Жени Дозвола Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Жени Дами Печатени Летни Без Ракави Без Грб Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон Карактеристики : 1.Карактеристики : Комбинезони,Џеб,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони.2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено.4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони .ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Декорација : Џебови Стил : Секојдневен,Моден,Удобен Должина : Долга Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Jumpsuit Sizehttp : //107.179.5.147/OWx Wc HNIb ENt Z05xd Ul Ccj N4 WW9kc2xhmkwrwlfunmzaowjddujuq3lnoudisu1bsgxhy1nkswlwr2hnr2hpwjnbvkvkbvjav2nrpq.јпг Копнее Панталони За Жени Дозвола Жените Дами Печатени Лето Без Ракави Без Грб Лабава Долга Игралишта Ромпери Комбинезон Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Висококвалитетниот материјал ви дава различно искуство. Лабавиот дизајн На Права Нога, прави да изгледате соодветно за слабеење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне