• Свеж
Градина Декор Дозвола Градина Мечка Светлина Смола Имитација Дрво Декорација Декорација Дома Декорација

Градина Декор Дозвола Градина Мечка Светлина Смола Имитација Дрво Декорација Декорација Дома Декорација

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Градинарска Мечка Лесна Смола Имитација Декорација На Дрво Декорација На Домоткарактеристики : совршен Подарок!Додадете ја вашата куќа и насмевнете се на лицата на вашите посетители.Секоја мечка е уникатна но, овие слики даваат општа идеја за тоа како ќе испаднат.Секоја нарачка е професионално спакувана/осигурена.size I потрудете се да спречите пукање на резбите, големината,20x12x8cm сепак, производите може да содржат мали пукнатини. Ова не е причина за загриженост. Спецификација : Материјал : ресинизирај : 20х12х8см Пакет Содржина : 1х градина мечка светлина белешки : ве Молиме дозволете мало отстапување на мерењето поради рачно мерење. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Смола. декор на собата; домашен декор; декор на спалната соба; градинарски декор. Одлично за градина, надворешен затворен простор, предниот трем, надвор од вратата, вратата, дворот, дрвото, домот, канцеларијата, студентскиот дом, барот, забавата, ѕидот, прозорците итн. Услуга : Ако имате било каков проблем во врска со квалитетот на нашиот производ или било каков проблем за време на употребата, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне