• Свеж
Прослави Биканервала Шахи Бадаам Пини Баи Доо Хампер-Бд1099с

Прослави Биканервала Шахи Бадаам Пини Баи Доо Хампер-Бд1099с

DEN 639.84

Од стока
Во продавницата

Прославете Ги Браќата И Сестрите Со Овие Традиционални N Егзотични Слатки Со Bhai Doj Tali. Ова Пакување Содржи : Шахи Бадам Пини, Нето Тежина : 200 Грама, Поволно Бесење На Ганеша, Маули, Роли И Шавал За Тилак, Нето Тежината На Добрите Во Ова Пакување Е 200 Грама, Бренд : Биканервала. Прослави Биканервала Шахи Бадаам Пини Баи Доо Хампер-Бд1099с.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне