• Свеж
Сон Животен Стил Поставете Држач За Балони, Држач За База На Колони Со Балони, Комплет За Држачи За Држачи За Балони, Држач За Столбови За Балони, Држач За Работна По?

Сон Животен Стил Поставете Држач За Балони, Држач За База На Колони Со Балони, Комплет За Држачи За Држачи За Балони, Држач

DEN 895.84

Од стока
Во продавницата

Опис : Изработен од висококвалитетни материјали, овој држач за балони може да се рециклира и можете да ги спакувате по забавата и да ги зачувате за следната, како и да ја направите забавата moreетски попријатна, добро да одговара на секоја боја и форма на балон.Користејќи ја вашата имагинација, можете да ја претворите во уникатен костим, овој држач за балони доаѓа во комплет со многу додатоци, но е многу лесен за install.It изработен е од висококвалитетен пластичен материјал.Постојат 3 различни големини за да изберете.Овој држач за балони е погоден за роденден, свадба, Божиќ, дипломирање, туш за бебиња, украси за забави.Име на ставка : Балон Стенд Материјал : Пластика карактеристика : Сам Монтажа, Стабилна, Лесна за Инсталирање. Напојување : 1 x Батерија(Вклучено) Детали За Големина : Големина 70см Вкупна Должина : 70см/27.56" (Прибл.). Големина 100см Вкупна Должина : 100см/39.37 " (Прибл .). Големина 130см Вкупна Должина : 130см/51.18" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : Боја Разнобојни . Големина 70см : . 1 х Голем Послужавник. 6 х Мали Коцки. 4 х Конектори. 1 х 18см База. 6 х 40см Поддршка Прачки. 2 x 35cm Поддршка Прачки. 3 х 20см Поддршка Прачки. 1 х 3 Метар Боја Светлина лента. или. Големина 100см : . А Во собата На Обоени Љубов Маса Плови. 1 х 20см База. 1 х Џек Во Облик На Срце. 11 х Балон Послужавник. 20 х Слободен Спојување Прачки. 1 х Завртка. 10 х Зглобови. 1 х 3 Метар Боја Светлина лента. или. Големина 130см : . А Во собата На Обоени Љубов Земјата Плови. 1 х 20см Бази. 1 х Голем Послужавник. 12 х Мали Коцки. 2 х Големи Главни Столбови. 2 х Средни Главни Столбови. 6 х Долги Тенки Столбови. 12 х Кратки Тенки Столбови. 9 х Зглобови. 1 х 3 Метар Боја Светлина лента. или. Боја Топло Бело. Големина 70см : . 1 х Топла Бела Маса Лебдат Заградата. 1 х Голем Послужавник. 6 х Мали Коцки. 4 х Конектори. 1 х 18см База. 6 х 40см Поддршка Прачки. 2 x 35cm Поддршка Прачки. 3 х 20см Поддршка Прачки. 1 х 3 Метар Топла Бела Светлина лента. или . Големина 100см : . А Во собата На Топла Бела Љубов Маса Плови. 1 х 20см База. 1 х Џек Во Облик На Срце. 11 х Балон Послужавник. 20 х Слободен Спојување Прачки. 1 х Завртка. 10 х Зглобови. 1 х 3 Метар Топла Бела Светлина лента. или. Големина 130см : . А Во собата На Топла Бела Љубов Земјата Плови. 1 х 20см Бази. 1 х Голем Послужавник. 12 х Мали Коцки. 2 х Големи Главни Столбови. 2 х Средни Главни Столбови. 6 х Долги Тенки Столбови. 12 х Кратки Тенки Столбови. 9 х Зглобови. 1 х 3 Метар Топла Бела Светлосна Лента Изработена од висококвалитетни материјали, овој држач за балони може да се рециклира и можете да ги спакувате по забавата и да ги зачувате за следната, како и да ја направите забавата moreетски попријатна, добро да одговара на секоја боја и форма на балон. Користејќи ја вашата имагинација, можете да ја претворите во уникатен костим, овој држач за балони доаѓа во комплет со многу додатоци, но е многу лесен за инсталирање. Изработен е од висококвалитетен пластичен материјал. Постојат 3 различни големини за да изберете. Овој држач за балони е погоден за роденден, свадба, Божиќ, дипломирање, туш за бебиња, украси за забави.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне