• Свеж
Робо 3д Печатач Филамент

Робо 3д Печатач Филамент

DEN 7184.00

Од стока
Во продавницата

10 пакување од 500гр филаментот Е лесен за употреба, нетоксичен, без мирис и биоразградлив. Тоа е разноврсен избор кој е совршен за правење широк спектар на издржливи 3Д отпечатоци во училницата со ВАШИТЕ робо 3д печатачи (исто така работи со широк спектар на ДРУГИ 3Д печатачи). Пакетот доаѓа со 2 црни, 2 бели, 2 црвени, 2 сини и 2 зелени ролни На Филамен Робо 3д Печатач Филамент (Друго).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне