• Свеж
Конектор Слушалки Слушалки Жични Слушалки Слушалки Со Микрофон И Контрола На Јачината На Звукот Црвено Кутија

Конектор Слушалки Слушалки Жични Слушалки Слушалки Со Микрофон И Контрола На Јачината На Звукот Црвено Кутија

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : 1.Премиум Дизајн И Вграден Микрофон : Лесен,. совршено одговара на вашите уши за долго време, идеален за слушање за време на . вежбање, патување или секојдневно носење, со одличен квалитет на звукот на супер. бас, ти донесе совршено аудио уживање. Слушалките беа вградени . далечински управувач кој ви овозможува да ја прилагодите јачината на звукот, да ја контролирате репродукцијата . музика и видео, и одговорете или завршете ги повиците со нотка на кабелот.2.Контрола. & Микрофон : контролорот во линија и вградениот микрофон нека . вие одговарате и прекинувате повици, пуштате музика и ја прилагодувате јачината на звукот со . кликнете на копчето.3.Широка Компатибилност : Андроид-Компатибилен Систем со 3,5 мм. должината на кабелот е 1,2 м.4.Удобно. и лесен : слушалките имаат баласт на врвот и околу . уши, што ве прави удобно за долги часови на употреба.5.Без ризик . Гаранција : Ако има некои проблеми, ние сме посветени на обезбедување . задоволителна услуга за сите наши клиенти, и ние ќе ги третираме сите . клиентот искрено и ги следи нарачките на секој клиент. Не двоумете се . повеќе, додадете го во вашата кошничка сега.Забелешка : Вистинските бои може да варираат од онаа на сликата поради поставките на компјутерот.Ве молиме дозволете мали отстапувања поради рачно мерење. Конектор Слушалки Слушалки Жични Слушалки Слушалки Со Микрофон И Контрола На Јачината На Звукот Црвена Кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне