• Свеж
Ладење Крпа Вратот Заврши, 40х12

Ладење Крпа Вратот Заврши, 40х12

DEN 207.36

Од стока
Во продавницата

БОЈА : ПОРТОКАЛОВА/Розова/Зелена/Сина НЕГА ИНСТРУКЦИЈА : машина за перење со нежен циклус; без омекнувачи или белило; суви прилики : пристаништа : трчање, пешачење, кампување, пешачење, ранци, возење велосипед, трки, куглање, јога, голф, фитнес, уредување, градинарство, косење тревник, риболов, пливање, кошарка, фудбал, рагби, софтбол, БЕЈЗБОЛ, Тенис, Одбојка, ХОКЕЈ, бокс, качување, кревање тегови, веслање, лов, стрелање, плажа итн.100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : ДОБИЈТЕ ГО СО ДОВЕРБА! ВАШЕТО КУПУВАЊЕ Е БЕЗ РИЗИК! ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА ДЕНЕС! ГОЛЕМИНА : големината на оваа крпа за ладење (40*12") е точно, можете да ја врзете околу главата како бандана, или да ја завиткате околу вратот или да ја завиткате преку рамената без да паднете. Можете да ја користите оваа крпа за ладење како капак за глава за голф, бандана за ладење или крпа за ладење на вратот. ИНСТАНТ КРПА за ЛАДЕЊЕ : технологијата За ткаење со супер абсорбента влакна го олеснува активирањето на крпата за ладење со едноставно натопување, стегање и кршење. Тонот е изработен од супервизиран мрежест материјал што дише, ладење со испарување на вода, еколошки и еднократно, држејќи ве подалеку од топлина и прегревање. ПОВЕЌЕНАМЕНСКА СПОРТСКА КРПА за ЛАДЕЊЕ : ①СПОРТ : Оваа крпа за ладење може да се користи како фитнес крпа за спортски ентузијасти, погодна за голф, фитнес, теретана и фитнес спортови. ② ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА : Оваа пешкир за пот може да се користи и за третман на треска или главоболка, заштита од топлина, заштита од сонце, жени кои страдаат од несакани ефекти од топлотен стрес, топли бранови, пациенти на кои им е потребна ладна терапија по операцијата, градинари кои косат тревници во жешки летни дворови и многу други работни места на отворено. УДОБНА и ПРИЈАТЕЛСКА ЗА КОЖАТА : ткаенината за Крпи е свиленкаста мека, податлива и мазна, ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50. може да се користи како шал, бандана или хиџаб околу вратот, ледената крпа се суши мека и не капе, лесно се преклопува, погодна за секоја крпа за вежбање, крпа за трчање, јога крпа, крпа за голф, спортска крпа и која било друга спортска крпа. ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : 100% Гаранција За Враќање На Парите, купете со доверба! Ве молиме слободно контактирајте не преку е-пошта за наплата или замена . Ние ќе излеземе од нашиот пат да го решиме проблемот што е можно поскоро . Вашето купување е без ризик! Додај во кошничка денес!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне