• Свеж
Миленичиња Куче Мачка Чешлање Хамак Темперамент Куче Хамак Воздржаност Торба Помошник Дише

Миленичиња Куче Мачка Чешлање Хамак Темперамент Куче Хамак Воздржаност Торба Помошник Дише

DEN 302.24

Од стока
Во продавницата

Спецификација : Материјал : растојание на предната и задната нога : 25см / 9,84 растојание на средната предна и задната нога : 30см / 11,81 "Големо растојание на предната и задната нога : 35см / 13,78 " Карактеристика : 1. ●Асистент за Домашно Чешлање●Полесно За Дотерување И средување на ноктите со Овој Помошник за Импровизирана Лежалка дома, избегнувајте случајно повредување и одлично интерактивно време со вашето куче, како и заштедете пари во салон за миленичиња.2. ●Издржлив Материјал За дишење ● материјал од плетена ткаенина Со Висока густина и прашка за да биде доволно цврст за да држи големи кучиња Наспроти крпа што се протега од шипките. Мекиот ремен што дише го прави вашето куче удобно и опуштено.Пакет : 1 х Миленичиња Чешлање Хамак2 х Куки висококвалитетен куче ноктите машинка и рап како бонус.Ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите.С е за мали кучиња и л големина е за средно големи кучиња. При капење, миење, средување, земање лекови, чистење на забите и ушите, капки за очи за кучиња и мачки, оваа прашка за импровизирана лежалка е совршен избор за да ги смирите и да ги направите и вие и вашето куче безбедни. Можете да го измиете помошникот за хамак за дишење по употреба и брзо се суши СО 3д воздушна мрежа за врзување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне