• Свеж
Женски џемпер миди џемпер здолниште ревер балонски ракави плетени еднобојни долги здолништа

Женски џемпер миди џемпер здолниште ревер балонски ракави плетени еднобојни долги здолништа

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Женски џемпер, миди џемпер здолниште, ракави со балон со ревер, плетено еднобојно долго здолниште. Состав на телото : акрилик. Дебелина : Средна. Стил : Пуловер. Одговара : директно тип. Должина : средна должина (65см< должина и 80см). Големина : С, должина : 84см, биста : 102см, ракави на рамената : 63см. Големина : М, должина : 85см, биста : 104см, ракави на рамената : 64см. Големина : Л, должина : 86см, биста : 108см, ракави на рамената : 65см. Големина : XL, должина : 87cm, биста : 112cm, рамо ракави : 66cm. Големина : 2 XL, должина : 88cm, биста : 116cm, рамо ракави : 67cm. Големина : 3 XL, должина : 89cm, биста : 120cm, рамо ракави : 68cm женски џемпер миди џемпер здолниште ревер балон ракави плетени солидна боја долго здолниште.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне