• Свеж
Outfmvch домашна и кујна Лесна Пренослива Четка За Леплива Четка За Коса Може Да Се Измие Со Отстранувач На Влакна Отпорен На Прашина

Outfmvch домашна и кујна Лесна Пренослива Четка За Леплива Четка За Коса Може Да Се Измие Со Отстранувач На Влакна Отпорен На

DEN 257.92

Од стока
Во продавницата

Лесна Луксузна Пренослива Четка За Леплива Четка За Коса Може Да се Измие Со Отстранувач На Влакна Отпорен На Прашина карактеристики : ДИЗАЈН ЗА САМОЧИСТЕЊЕ - Практичен дизајн со основа за самочистење, сега не треба да трошите многу време и напор за чистење на косата на четките за влакненца, едноставно потопете ги двостраните четки за влакненца во подлогата за чистење, а потоа вратете се за чистење, лесно и практично.ПОПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН-Карактеристики основа за чистење и рачка за ergономија, висечка дупка е на крајот од рачката за лесно закачување и складирање, овие мултифункционални четки за отстранување влакна помагаат да ви донесат и чиста домашна средина, да уживате во вашиот домашен животен стил. ШИРОКА ПРИМЕНА-четките за влакненца 2 не се дизајнирани само за мебел и чистење на домот, туку се одлични и за отстранување на лабава коса на кучиња, мачки, зајаци или други крзнени животни, широко применети во чешлање миленичиња, убавина за миленичиња и туш за миленичиња и многу повеќе. Лесен за употреба : Брзо бричење и стари ткаенини. Нема да ја оштети ткаенината, ќе го отстрани пилингот и пената од џемпери, завеси, теписи, тапацир итн.Пренослив Отстранувач На Влакна Облека Нејасна бакарна глава, обезбедува долго време на услуга, лесно миленичиња коса, влакненца и многу повеќе без да остави леплива зад себе. големина : прикажана боја : прикажан материјал : пластикавклучуваат : четка За отстранување на влакна 1светла Луксузна Пренослива Четка За Леплива Четка За Коса Може да се Измие со Отстранувач на Влакна Отпорен на Прашина. Лесна Луксузна Пренослива Четка За Леплива Четка За Коса Може Да се Измие Со Отстранувач На Влакна Отпорен На Прашина карактеристики : ДИЗАЈН ЗА САМОЧИСТЕЊЕ - Практичен дизајн со основа за самочистење, сега не треба да трошите многу време и напор за чистење на косата на четките за влакненца, едноставно потопете ги двостраните четки за влакненца во подлогата за чистење, а потоа вратете се за чистење, лесно и практично.ПОПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН-Карактеристики основа за чистење и рачка за ergономија, висечка дупка е на крајот од рачката за лесно закачување и складирање, овие мултифункционални четки за отстранување влакна помагаат да ви донесат и чиста домашна средина, да уживате во вашиот домашен животен стил. ШИРОКА ПРИМЕНА-четките за влакненца 2 не се дизајнирани само за мебел и чистење на домот, туку се одлични и за отстранување на лабава коса на кучиња, мачки, зајаци или други крзнени животни, широко применети во чешлање миленичиња, убавина за миленичиња и туш за миленичиња и многу повеќе. Лесен за употреба : Брзо бричење и стари ткаенини. Нема да ја оштети ткаенината, ќе го отстрани пилингот и пената од џемпери, завеси, теписи, тапацир итн.Пренослив Отстранувач На Влакна Облека Нејасна бакарна глава, обезбедува долго време на услуга, лесно миленичиња коса, влакненца и многу повеќе без да остави леплива зад себе. големина : прикажана боја : прикажан материјал : пластика вклучете : четка за отстранување на влакна 1.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне