• Свеж
Женски Бикини Во Собата Шарени Два Триаголник Плажа Облека За Капење Костим За Капење

Женски Бикини Во Собата Шарени Два Триаголник Плажа Облека За Капење Костим За Капење

DEN 398.40

Од стока
Во продавницата

Детали : * Големина На Ознака : S~5 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxl2xl3xl4xl4xl5xlbustcm72768084889296100inch28.3 29,9 31,5 33,1 34,6 36,2 37,8 39,4 Појасм687276808889296nch26,8 28,3 29,9 31.5 33.1 34.6 36.2 37.8 Hipscm889296100104108112116inch34.6 36.2 37.8 39.4 40.9 42.5 44.1 45.7 Измерени Пред Да Се Протега, Познат Како Поставени Рамни Податоци,Ве Молиме Дозволете 1~2cm Отстапување * Точка Ткаенина : 70% Полиестер,25% Вискоза,5% спандекс* боја на артикли : црна,сина,виолетова,Црвено Вино(Како Што Покажуваат Сликите)* Карактеристики На Артиклите : Женски Костими За Капење,Комплет За Бикини,Пруги, Дводелен Костим За Капење,Облека За Плажа* Состојба На Предметот : Сосема Нова* Опис На Предметот : Л Применлив Пол : Женска Шема : Цврста,Лента Сезона : Пролет,Лето,Есенска Тема : Плажа,Пливање, Капење* Содржина На Пакетот : 1*Костим За Капење (Други Не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне