• Свеж
Гринч Семејство Појавување Божиќ Пижами Сет Гринч Елф Тато Мајка Деца Бебе Облека За Спиење Домашна Облека

Гринч Семејство Појавување Божиќ Пижами Сет Гринч Елф Тато Мајка Деца Бебе Облека За Спиење Домашна Облека

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Спецификации : . Ткаенина : полиестер. Шема : цртан филм, писмо, лента. Боја : како што е прикажано на сликата. Применлива сцена : дома. Забелешка : . 1.Поставките за светло и монитор може да предизвикаат мали разлики во бојата. 2.Ве молиме дозволете мала диација бидејќи сите димензии се мерат рачно. Сликата е само за повикување. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Содржина На Пакетот : . Збир На Пижами Пакет Содржина : збир на пижами. Ткаенина : полиестер. Повод : божиќниот сет за пјс е погоден За божиќни утрински слики, лежење на филмска ноќ, традиции за давање подароци и појадок со Дедо мраз.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне