• Свеж
Про-Лек Супер Гел

Про-Лек Супер Гел

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Мешавина од вистинско мелено месо од темна туна, крвав прашок од туна и масло од туна помешано со совршенство што фаќа риба. Дали споменавме ДЕКА Е подобрен УВ. Не само Што лососот ја сака туната, туку И Марлин, едрилица и ваху. Про-Лек Супер гел : Супер леплива, супер силна, супер ефикасна. 8 мл. шише. Ув подобрена. Се држи до вештачки мамки исклучително добро.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне