• Свеж
Овошје на маицата на екипажот на екипажот на мажите, до големина 2xl со големина 2xl

Овошје на маицата на екипажот на екипажот на мажите, до големина 2xl со големина 2xl

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Овошјето на маицата на екипажот Everlight Crew е толку удобно и лесен што можеби дури и не сфаќате дека носите кошула! Луксузната, супер мека ткаенина која вклучува 4-насочно истегнување ќе ве натера да сакате да ја носите оваа кошула цело време. Екипажот Everlight лежи толку непречено на телото и ви дава елегантен изглед, за да можете да изгледате и да го чувствувате најдоброто цел ден. Плус, се одликува со двојно игла зашивање на вратот и ХЕМ, и лента за вратот од рамо до рамо за додадена издржливост. Екипажот Everlight е идеална за секоја пригода и сигурно ќе биде вашата нова омилена маица! Плус, тоа е без ознака и е достапно во најразлични стилски бои. Овошје на маицата на екипажот на екипажот на мажите, до големина 2xl : маица со краток ракав. 4.4-унца лесна ткаенина што се чувствува значителна, но сепак мека. Активно вклопување. 4-насочно истегнување и закрепнување. Треба да се врати лента за вратот за чиста завршница и додадена издржливост. Двојно-игла зашивање на вратот и ХЕМ за издржливост. Големини S-3x. 63 модал/33 полиестер/5 спандекс. Овошје на разбојната ставка бр. CXUL000.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне