• Свеж
Жените Школка Монистра Глуждот Нараквица Црна Нишка Рака Глуждот Накит За Подарок

Жените Школка Монистра Глуждот Нараквица Црна Нишка Рака Глуждот Накит За Подарок

DEN 192.16

Од стока
Во продавницата

Опис r. r. овој производ е произведен со материјал, дизајниран со форма на школка, убав и уникатен за долготрајна употреба. Може да биде одличен подарок за вашиот љубовник, вашите пријатели, вашата мајка и вашите роднини. Совршен за Денот На Мајките, Денот На Благодарноста, давање подароци За Божиќ.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Легура.р. - Големина : околу 6 х 5х 0,5 см.р. - Изработен од врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочна употреба.р. - нараквицата на глуждот е погодно носење и полетување.р. - Дизајниран Со форма на школка, уникатен и привлечен.р. - со деликатна изработка за долгорочна употреба.р. - Најдобар избор за роденден, годишнина, празници, полначи за порибување, дипломирање, Божиќ, Денот на Вљубените и секоја друга пригода.р. - Прекрасен подарок за пријатели, женски, членови на семејството и многу повеќе . р. - Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! Изработен од врвен материјал, издржлив и практичен за долгорочна употреба. Нараквицата на глуждот е погодно носење и полетување. Дизајниран со форма на школка, уникатен и привлечен. Висок квалитет со деликатна изработка за долгорочна употреба. Најдобар избор за роденден, годишнина, празници, полначи за порибување, дипломирање, Божиќ, Денот на Вљубените и секоја друга пригода.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне