• Свеж
Авамо Машка Маица Кратки Ракави Врвови Ревер Вратот Маица Мажи Основни Летни Кошули Одмор Блуза КАЈСИЈА 3XL

Авамо Машка Маица Кратки Ракави Врвови Ревер Вратот Маица Мажи Основни Летни Кошули Одмор Блуза КАЈСИЈА 3XL

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Цврсти Блузи, Маица За Вратот V, Маица Со Кратки Ракави, Секојдневна Блуза, Летна Плажа Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Ревер, Копчиња Боја : Бела, Сина, Црна, Сива, Кајсија (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Лен Памучно Деколте : Хенли Ѓердан Должина : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.Материјал : Памук. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа.2.Дизајн : Меки И удобни Маици хенли Со кратки ракави, широки кошули, дизајн на вратот и три копчиња, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.3.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, слободно време, спорт, патување, улица итн. Доволно е јасен за работни денови и доволно удобен за викенди. Совршен подарок за семејства, пријатели Или момче Содржина на пакетот : 1 Х Машки Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Хавајска Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза Со Кратки Ракави, Секојдневна Маица, Летна Маица на Плажа. Материјал-65% Памук 35% Лен. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Копче Надолу Хавајски Кошули За Мажи, Мала Тежина, Кратки Ракави, Вратот На Ревер, Копче Надолу Маичка, Еднобојна, Релаксирана Одговара Летна Кошула. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Кратки Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне