• Свеж
Инктастик Роден во 80 Тите Светли Бои Женска Маица

Инктастик Роден во 80 Тите Светли Бои Женска Маица

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Big на голема коса, светли бои и смела музика. Родена во 80-тите Светли Бои Женска Маица, совршена за вистински деца од 80-тите.Изработена од памук Во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека од ветровито време. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Двојна игла зашиени рабови Женска Маица. Inktastic Роден во 80-Тите Светли Бои Возрасни Женски Маица Женска Бура Camo XXL. Бидете горди што сте родени во осумдесеттите години, бидејќи тоа беше најдобрата деценија досега. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. Двојна игла зашиени полите. Снимено вратот и рамената. раѓање година шарени облека облека маици возрасни дами.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне