• Свеж
Женски Врвови Жени Обични Лабави Кошули V Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Чипка Врвови Маици Маици Жешка Розова Л

Женски Врвови Жени Обични Лабави Кошули V Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Чипка Врвови Маици Маици Жешка Розова Л

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Женски Врвови Жени Обични Лабави Кошули V Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Чипка Врвови Маици Маици. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестер Бои : Розова,Жешка Розова,Сина,Црна,Портокалова,Повеќебојна Големина : С,М,Л, Xlsleve Должина : Краток Ракав Шема : Печатени/Цврстина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки. Моден дизајн. dressy врвот за жените; женска v деколте, блузи dressy повик; женска туника блузи dressy; опремени кошули за жените dressy повик; женска лето блузи и блузи dressy; v деколте, блузи, за жени dressy; dressy; dressy т кошули; женска блузи и блузи dressy долг ракав; dressy tee кошули за жените; лабава кошули за жените dressy повик; женска т кошули dressy повик; кошули жените dressy повик; женска лето блузи dressy; бела кошула за жените dressy; женска долг ракав блузи и блузи dressy; dressy маици за жените; dressy tshirts за жените; женска блузи кратко sleeve dressy повик; женска dressy tee кошули; сува fit tshirts кошули за жените; дпи одговара кошули жените; опремени долг ракав кошула жените; опремени кошули за жените; опремени блузи, за жени; дпи одговара долг ракав кошула жените; женска опремени блузи; долги ракави опремени кошула жените; бела опремени кошула жените; опремени tees за жените; голф кошули за жените сува fit; долги ракави кошули за жените опремени; опремени tshirts кошули за жените; вградена бела tees за жените; опремени тренингот блузи, за жени; женска дпи се вклопи во кошула; долг ракав дпи одговара кошули жените; одговара кошули за жените; сува fit долг ракав компресија кошули жените; одговара долг ракав кошула за жените; жените опремени кошули; тесни опремени кошули за жените; одговара блузи, за жени; одговара; женска сува fit тренингот кошула; женска опремени долги ракави кошули; дпи одговара кошула жените; опуштено одговара tees за жените; водење кошули за жените сува fit; опремени блузи; опремени блуза; опремени долг ракав; црна опремени долг ракав кошула жените; опремени женска tshirt; одговара т кошули за жените; бела опремени долг ракав кошула жените; опремени v деколте, t кошули жените; опремени црни кошули за жените; вградени графички tees за жените; женска опуштено одговара т кошули; вградена бела кошула жените.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне