• Свеж
Евротех европа Високо-Назад Извршен Стол Црна Ткаенина Седиште-Секој

Евротех европа Високо-Назад Извршен Стол Црна Ткаенина Седиште-Секој

DEN 1919.68

Од стока
Во продавницата

Извршната серија на евротех ви дава уникатна удобност, контрола и дизајн во кожа со врвен квалитет. Извршните модели имаат низа специјализирани опции, како што се механизми за навалување на коленото и вртење на навалување, кожни или поли покриени раце и рамки со допир на хром или традиционална црна боја. Тип На Производ-Стол. Еколошки-Да. Стандарди за усогласеност-ГРИНГАРД. Материјал За Седиште-Ткаенина. Стол/Тип на седиште-Извршен Стол. Боја на седиштето/грбот-Црна. Земја На Потекло - Тајван. Вкупно Рециклирана Содржина Проценти-Не. Потребно Е Собрание-Да. Назад Материјал-Синхро Навалување. Производител-Групата Рејнор, Ад. Име на серијата-европа. Производителот Дел Број-MTHB94. Производителот Веб Адреса-http : // . Ограничена Гаранција-Живот. Зелен Индикатор-Ј.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне