• Свеж
Круна Спортски Производи Чакра Уметност Јога Мат,, Водопад

Круна Спортски Производи Чакра Уметност Јога Мат,, Водопад

DEN 319.52

Од стока
Во продавницата

Изрази Се Претставуваат во стил со нашата чакра Уметност серија на удобни, класичен 1/8" јога душеци. Секоја подлога има раскошен, детален мурал кој ги прикажува седумте највитални чакри и многу процути што потсетуваат На Источната уметност. Ако сте почетник, превртете ја подлогата за корисен основен водич за поза. 16-те вклучени пози се организирани за да ве пренесат преку целосна сесија : започнете со поздрави, завршете со мирни пози, а позите во средината се распоредени по мускулна група. Зошто Ќе Ви се допадне : под уметноста, ова е нашата класична 1/8" јога мат, комплетна со удобна, перница текстура која додава дополнителен стисок кога се брои. Мерење на стандарден 68" долг за 24" широк, се тркала компактно, лесно се складира и тежи под два килограми. Доволно силен за да издржи до неколкумесечна секојдневна употреба без израмнување и трошење. Безбедни и без фталати и тешки метали растворливи во вода. Нашата класична, удобна јога подлога од 1/8 инчи со текстура со перница за дополнително држење кога се брои. Позирајте во стил! Уметничките душеци на чакра имаат раскошен, детален мурал на кој се прикажани седум чакри. Превртете ја подлогата за корисен основен водич за пози со 16 вообичаени пози. Држи Фудбалски Топки Од Сите Големини (Пишам На Официјален Нфл). Спречува изложување на картичката на дното на палубата за време на справувањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне