• Свеж
Долна Облека Жени Танга Танга Чипка Панталони Кратки Гаќи

Долна Облека Жени Танга Танга Чипка Панталони Кратки Гаќи

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини (Азиски големини) и купете според измерената форма на телото. Препорачуваме да купите една големина нагоре или поголема. Пакетот вклучува : 1 парчиња гаќи. Женски Гаќи За Бикини : долна облека Од Полиестерска ткаенина, мека и здрава, нема да ја иритира кожата и нема да се деформира со миење. Удобно и Дише : функцијата на апсорпција на влага и отстранување на пот на ткаенините е најважната работа за која се грижиме ,тоа е како тенок воздух, дишењето е особено добро.Мрежестите гаќички што дишат ви помагаат да останете ладни и свежи цел ден, нема да чувствувате работи дури и во лето со овие долна облека за вежбање жени. Долна облека за жени : Нега На Облека, Миење Раце препорачано со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Беспрекорна Долна Облека Од Танга : лесно можете да ги контролирате сите видови фустани од материјална ткаенина или полуголи фустани, со спортски панталони или тесна професионална облека, исто така, може да ги открие трагите, истакнувајќи ги прекрасните линии на човечкото тело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне