• Свеж
Justina blakeyy loloi buena onda denim јаглен 2'-3 3'-9 unreag

Justina blakeyy loloi buena onda denim јаглен 2'-3 3'-9 unreag

DEN 883.04

Од стока
Во продавницата

Со своите причини за облиците и живописни удари на боја, колекцијата Buena onda е разигран додаток на кој било простор. Дизајнирано од Јустина Блакини за Лолои, секое парче е маестрално завиткано од волна од квалификувани занаетчии во Индија. Buena onda е исто така сертифициран од Good Weave, обезбедувајќи ја нашата посветеност на етичко производство и поддршка на заедниците на ткајачите. Концептуализирано од високо славениот дизајн афизиодиадоа Блакини за Лолои. Дизајните од колекцијата Buena onda нудат уникатни и имагинативни мотиви кои привлекуваат внимание, без напор за повторно засилување и усогласување на кој било простор за украси . Додека повеќето рачни кукани килими изложени неоткриени јамки честопати можат да пролеваат силно и да се влошат без соодветна нега, волна влакна и памук за памук за поддршка Помогнете на овој килим да има повисок степен на издржливост. Кога се грижеше во области со низок сообраќај, овој килим може да трае многу години . Примерна претстава на современиот дизајн, овие обрасци оставаат софистициран и рафиниран впечаток.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне