• Свеж
Женски велур со велур, чизми за клинчиња од пети

Женски велур со велур, чизми за клинчиња од пети

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Покажете украсен изглед со чизми на глуждот од Brinley Co. Faux Suede Uppers се издигнуваат над глуждовите и истакнете ги страничните ресни и да совпаѓаат клинови потпетици. Влезот во внатрешниот патент овозможува лесен пристап до стапалото за да се заврши дизајнот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Brinley Co. omенски faux suede tassel tound Round Toes Clights : Висина : глужд. Стил : Внатре во Зип. Материјал : Фаукс велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 3,3 "клин. Платформа Висина : 0,55" Платформа. Висина на вратилото : 3,74 ". Обем : 9,5". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствен материјал : изработен од човекот. Подножје : малку постепено. Материјал на горниот/надворешната страна : мерењата на велур/човекот-мадал се приближни и се земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне