• Свеж
Tuphely Industries Teddy Bear Green Bow Kids Bransernign Animal Graphic Art Metallic Gold Floating Framed Canvas Print Wallидна уметност, Дизајн од Студио Q

Tuphely Industries Teddy Bear Green Bow Kids Bransernign Animal Graphic Art Metallic Gold Floating Framed Canvas Print Wallидна

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : кадифен; играчка; мечка. Дизајн од Студио П.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне