• Свеж
Stuple Industries бела маргаритка диви цвеќиња аранжман Деликатно стакло вазно сликарство сјајно сиво лебдечко врамен платно печатење wallидна уметност, дизајн од ziwei li

Stuple Industries бела маргаритка диви цвеќиња аранжман Деликатно стакло вазно сликарство сјајно сиво лебдечко врамен платно

DEN 671.84

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно hand stretched over a durable wood foundation and then mounted securely into a Modern Box Frame. Artwork Relates To : Plant; Flower; Blossom; Petal; Flower Arrangement; Vase; Jar; Daisy; Daisies; Flower Bouquet; Floral Design; Graphics; Pattern ;. Дизајн од Зивеи Ли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне