• Свеж
Атлетски дела девојки рамни плетени без шоу чорапи, 20 -пакувања, големини S - L

Атлетски дела девојки рамни плетени без шоу чорапи, 20 -пакувања, големини S - L

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Чувајте ги нозете на вашите мали девојчиња топли и пријатни во овие издржливи чорапи! Зачувајте без шоу чорапи со оваа 20-пакет од атлетски дела, во кој има перничето, ткаенина за влага за влага и поддршка на лакот за удобно вклопување. Вклучува : 20 пара без шоу чорапи. Разновидни бои. Поддршка за лак на ребрести. Удобност пети. Y-зашиена пета. Ткаенина за влага. 66% полиестер/30% GRS овластен рециклиран полиестер/4% Lycra Spandex. Машина за перење. Увезени. Без шоу чорапи 20 пакувања за девојчиња од атлетски дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне