• Свеж
Девојки од пижама во домот со маска за очи, големини 4-16

Девојки од пижама во домот со маска за очи, големини 4-16

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Известувањето е ветре со оваа симпатична и шарена кошула во студентскиот дом од Лола со печатење во скала на виножито. Супер-мека и удобна, таа може да се лизне на соодветната маска за очи на виножито за целосен пријатна, достоен изглед. Екипаж. Кратки ракави. Детали за контраст. Графички принт од предната страна; печатење на сите. Вклучува печатена маска за очи. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Фустан од кошула и маска за спиење во пижама поставена од Лола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне