• Свеж
Ариста создаде сино -бел сафир Gemенски камен два камен прстен во Стерлинг Сребрена

Ариста создаде сино -бел сафир Gemенски камен два камен прстен во Стерлинг Сребрена

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Идеално за свадби или годишнини, ова основно парче има симплистички дизајн со својата темна боја и креираните скапоцени камења додаваат блиц на стил на вашата обична, професионална или формална облека. Одлучете се за трајно и удобно вклопување со овој сребрен сребрен прстен за дизајн на два камен. Создадениот прстен на скапоцени камења е изработен од сребро сребро дизајниран за секојдневно носење. Додадете малку стил на привлекување очи на вашата облека со овој сребрен прстен. Овој дво-камен со висок полиран прстен додава стилски изглед на вашата облека. Прстенот е достапен во 7, 6 и 8 големини. Ова убаво парче накит може да го носат возрасни или тинејџери и да му бидат надарени на вашата сопруга, девојка, мајка, сестра или вашата пријателка. Ариста создаде сино -бел сафир Gemенски камења со два камен прстен во Стерлинг Сребрена. Тип на камен : Создаден сино -бел сафир. Тежина на дијамант : НА. Квалитет на дијамант : НА. Облик на дијамант : круг. Поставување на дијаманти : ПРОНГ. Метал : Стерлинг сребро. Метална боја : Два тона. Достапно во големини 6, 7 и 8. Позлата : Родиум. Пол Жена. Со вклучена кутија. Земја на потекло : Индија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне