• Свеж
Уметнички ткајачи Rhonwhen Aqua Modern 5'3 7'7 Област килим

Уметнички ткајачи Rhonwhen Aqua Modern 5'3 7'7 Област килим

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Рона, без напор, служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и има висок куп. Само чисто место. 100% полипропилен. Машинска ткаена. Направено во Турција. Висок куп ". Дебелина : 0,511811. Безбеден отворен простор : Бр. Канистер вакууми без ритами за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими. Ако мора да користите исправен вакуум, користете рачна прилог секогаш Нежен и ефикасен начин за чистење килими. Само чисто или професионално чисто . Препорачани простории : дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна, ходник, фоаје, игротека, детска соба. Препорачана е подлога за килим.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне