• Свеж
Обединети ткајачи големи рибарски рибари мулти ткаени полипропилен област килим или тркач

Обединети ткајачи големи рибарски рибари мулти ткаени полипропилен област килим или тркач

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Овој забавен килим за колекција на големи дрва се одликува со тема за риболов со бас, која е комплетна со бас, прачки, ролна, мами и чамци. Совршено е за страствен спортист и ќе изгледа одлично во ден, семејна соба или од огништето. Овој килим е моќна разбоена ткаена во искривено предиво од искривено олефин за кадифен, издржливост, лесна грижа и отпорност на дамки и бледнее. Обединети ткајачи големи рибари на рибари од дрво, мулти ткаен полипропиленски област килим или тркач : моќност ткаени во тешка категорија изоларно предиво за плишаност и издржливост. Лесна грижа и отпорна на дамки и бледнее. Дебелиот куп е завршен со 4-естран над заклучувањето на бравата за свеж, чист изглед. Се одликува со тема за риболов со бас, која е комплетна со бас, прачки, ролна, мами и чамци. Совршено за страствен спортист и ќе изгледа одлично во Денот, семејна соба или од огништето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне