• Свеж
Докерс Машки директно вклопуваат паметни плетени удобни плетени кино панталони

Докерс Машки директно вклопуваат паметни плетени удобни плетени кино панталони

DEN 384.00

Од стока
Во продавницата

Лесни и разноврсни, овие панталони Chinos од Докерс ќе ви помогнат да ве одржат стилски и удобно каде и да ве однесе денот. Изработена во мешавина од памук со плетена ткаенина, овие чиности се протегаат во секоја насока за лесно да се движат со вас. Разновиден фаворит изграден со удобност во умот, овие парови на Chinos со вашите омилени кошули и влечења за целосен изглед на денот. Материјал : 84% памук/16% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Straight Fit. Подигање : Среден пораст. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајниран со флексибилен лента за половината, така што секогаш сте удобни. Машки директно вклопување паметни 360 плетени удобни плетени кино панталони од Докерс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне