• Свеж
Женски Блузи Со Кратки Ракави Цветна Блуза Обични Дами Летни Туники Врвови Тркалезно Деколте Модна Морнарица Л

Женски Блузи Со Кратки Ракави Цветна Блуза Обични Дами Летни Туники Врвови Тркалезно Деколте Модна Морнарица Л

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 22см/8,66" Должина : 71см/27,95" Големина : XL Биста : 114см/44,88" Рамо : 47,5 см/18,70" Ракав : 23см/9,06" Должина : 73см/28.74" Големина : 2xl Биста : 120cm/47.24" рамо : 49cm/19.29" ракав : 24cm/9.45" должина : 75cm/29.53" големина : 3xl БИСТА : 126cm/49.61" рамо : 50.5 cm/19.88" ракав : 25cm/9.84" должина : 77cm/30.31" Големина : 4xl Биста : 132cm/51.97" рамо : 52cm/20.47" ракав : 26cm/10.24" должина : 79cm/31.10" големина : 5xl Биста : 138cm/54.33" рамо : 53.5 cm/21.06" ракав : 27cm/10.63" Должина : 81cm/31.89" Летни Врвови За Жени 2023 трендовски. Женски Плус Големина Врвови За Жени. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација. Женски Крпи ; Женски Летни Врвови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне