• Свеж
Женска Блуза Со Долги Ракави Цветен Принт Екипаж На Екипажот Плисирано Копче Долги Секојдневни Кошули Блузи

Женска Блуза Со Долги Ракави Цветен Принт Екипаж На Екипажот Плисирано Копче Долги Секојдневни Кошули Блузи

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 57см/22.44" Должина На Грбот : 102см/40.16" Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 102см/40.16" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 58см/22.83" Должина На Грбот : 104см/40.94" големина : л сад : 10 еу : 40 биста : 107см/42.13" Рамо : 42см/16.54" ракав : 59см/23.23" должина на грбот : 106см/41.73" големина : xl сад : 12 еу : 42 биста : 112см/44.09" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 59см/23.23" должина на грбот : 108см/42.52" големина : ххл сад : 14 еу : 44 биста : 117см/46.06" рамо : 44см/17.32" Ракав : 60СМ/23.62" должина на грбот : 110см/43.31" летна обична кошула за рамо,Обична цврста боја, исечено рамо, закривен Раб, разгорена лабава ФИТ БЛУЗА со чипка шупливи Надвор, многу симпатична и трендовски врвот. Женски блузи вратоврска пред, блузи бохо стил, цветни печати блуза, одблесокот бел ракав кошула, повик симпатична лето блузи за жени дами јуниори. Модна Бохо Цветна Кошула За Жени Лето Секојдневен. Секси V деколте, долг ракав врвот за жени, Повик лабава одговара на жените врвови. Повод : секојдневен, викенд, клуб, плажа, работа. добро за пролет, лето и fall. работна канцеларија, бизнис, забава, ноќно излегување, излегување, одмор на плажа, одмор, новогодишна облека во пролет / лето / fall. Жените ги надминуваат летните секојдневни блузи; Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење; Модни Бохо блузи за жени мода 2022. Одговараат за лето, пролет и fall. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. Обични основни кошули за жени, шик цветни дизајн, долг ракав, тоа го прави шик и елегантен стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне