• Свеж
Свежа колекција Јуниорс Беспрекорен салон градник, стил FT514

Свежа колекција Јуниорс Беспрекорен салон градник, стил FT514

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Понекогаш на една девојка само му треба пауза! Нашиот овошје на разбојот свежо колекција на непрекината салон на лесен салон е совршен за оние "Остави ме сам " тип на денови. Меката беспрекорна ткаенина се движи со вас без оние досадни подметнувања и отстранливите влошки ви овозможуваат да го имате изгледот што го сакате. Стилот е важен. Овошје на разбојот свежа колекција знае дека малку чипка тука, некои смели бои таму го прават притисок. Вие сте неверојатни и она што го носите треба да го одрази тоа. Затоа, облечете го тој симпатичен врв и започнете задоволни со овошјето на разбојот. Овошје на разбојот свежо колекционерско непречен градник на Салон, FT514 црно -бело - 95% најлон, 5% спандекс. М розова и јаглен Хедер w/црна - 69% најлон, 24% полиестер, 7% спандекс. Отстранливи влошки. Поддржано бесплатно. Мека лесна ткаенина. Дополнителни бои на располагање. 17. Прилагодливи ленти. Задна затворена кука и очи. Отстранете ги влошките пред миење. Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Не пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне