• Свеж
Ефстеб Женска Долна Облека Трендовски Секојдневен Удобен Мек Долна Облека Мода Чипка Убавина Грб Цврст Ремен Завиткајте Шуплив Градник Долна Облека Елек За Прашк?

Ефстеб Женска Долна Облека Трендовски Секојдневен Удобен Мек Долна Облека Мода Чипка Убавина Грб Цврст Ремен Завиткајте Шуплив

DEN 143.52

Од стока
Во продавницата

Мода Женска Чипка Убавина Грб Цврст Ремен Завиткајте Шуплив Градник Долна Облека Елек за Прашкапроизвод информации : 1.Мека и дише, удобна за носење. 2.Удобна чаша, подобар ефект на собирање. 3.Ве молиме купете според големината пред купувањето. 4.Евангелието секси девојка, ви овозможува да биде поудобно. Информации за производот : Сезони : лето, пролет, aut, зима пол : женски.Прилика : секој ден, Јога, Спорт.Стил : секси и шармантна.Одговара : погоден за големина.Дебелина : стандард.Како да се мие : рачно миење ладно, висат или воздух. Пакет : 1 ПАРЧИЊА Долна Облека главниот материјал на оваа долна облека се полиестерските влакна, кои се многу секси и убави и можат подобро да го тргнат вашето тело. Можете сами да го купите или да го дадете на пријател. Ве молиме изберете ја вистинската големина според слична облека. Кога спиете или дома, можете да се чувствувате удобно. Се препорачува рачно миење на температура на водата од околу 30 степени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне