• Свеж
Графички маици и шорцеви на Hero Hero Hero, 2-парчиња, големини 4-14

Графички маици и шорцеви на Hero Hero Hero, 2-парчиња, големини 4-14

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Одмаздници се соберат! Вашето момче е подготвено за денот во кул, шарени отпечатоци инспирирани од неговите омилени суперхерои на Марвел - Одмаздниците! Овој комплет за облека со две парчиња Avengers има кратки ракави со кратки ракави со лесни за носење, влечење шорцеви во Allover отпечатоци и изработени во супер-мека ткаенина. Сега неговиот изглед од глава до пети е комплетен! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица и 1 пар шорцеви. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Графички принт. Кратки карактеристики : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; сите отпечатоци. © Марвел, сите права се задржани. Момците на Марвел Одмаздници маица и шорцеви поставени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне