• Свеж
Обични Фустани Без Ракави За Жени Пеперутка Печатени Лабава Вклопуваат Екипажот Вратот Летна Плажа Замав Долг Миди Фустан Со Џебови

Обични Фустани Без Ракави За Жени Пеперутка Печатени Лабава Вклопуваат Екипажот Вратот Летна Плажа Замав Долг Миди Фустан Со

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42. Ви благодариме за разбирањето и поддршката!. > > Прашање И Одговор : П1 : каков материјал Од Овој Фустан?А1 : Изработен од 95% Полиестер, 5% Спандекс; мек, растеглив и лесен материјал; Удобен за носење. Големина.П4 : дали е иста боја како на сликата?А4 : се трудиме најдобро да ја направиме бојата што е можно попрецизна са.88 "Должина : 134см/52.37 "Должина : 131см/51.П3 : дали има лош мирис или ве чеша?А3 : нема лош мирис; Изработен од мек и мазен материјал, нема да ве чеша и е удобен против кожата. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент!Ако сакате повеќе ставки за промоција, кликнете на ова : Летен Клиренс За Заштеда/До 50% Попуст/Пролет Нова Трендовска Табела Со Попусти (1 инч = 2,55 см) : 0 Големина.Каков одличен удобен фустан, едноставен, но никогаш надвор од моден симпатичен фустан.52 "Должина : 133см/52. Натпревар : како и во комбинација со секој секојдневен стил, ќе ви се допадне.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне