• Свеж
Надморска височина 5 Сликарство печатење на завиткано платно

Надморска височина 5 Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : -Арии подготвени да висат.-Вклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно испружено.-фино уметно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. -Neutral.Style (стар) : -корен современа.Којор : -Мули; Сина.Так период : -Контемпна.Медиум : -икулие печатена.Проид Тип : -ПИНД на сликарство.Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 16 "H x 24 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 20 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 24 "H x 36 " W x 1.5 "D -големина : -LARGE 33 " -40 ". Големина 30 " H x 45 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 12" H x 18" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -12". Size 12" H x 18" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " D -Overal Тежина на производот : -5 lbs. Големина 16 "H x 24 " W x 1.5 "D -Averal Height - од горе до дно : Marm6911 Карактеристики пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност Професионално истегната рака. Завиткано во одржливо, не-воедно дрво. Предмет : Транспорт. Пол : Неутрален. Стил : Современа. Боја : мулти; сина 12 '' h x 18 '' w x 1.5 '' d) : мали 18 ''-24 ''. Големина (20 '' h x 30 '' w x 1.5 '' d) : среден 25 ''-32 ''. Големина (24 ' 'H x 36 ' 'w x 1.5 ' 'd) : големи 33 ' '-40 ' '. Големина (30 ' 'H x 45 '' w x 1.5 '' d) : преголема 41 '' и погоре. Димензии Големина 12 '' h x 18 '' w x 1,5 '' d целокупната висина - од горе до дно : 12 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ''. Целокупната тежина на производот : 5 lbs. Големина 16 ' 'h x 24 ' 'w x 1.5 ' 'd целокупна висина - горе до дно : 16 ' '. Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ''. Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 '' h x 30 '' w x 1.5 '' d целокупна висина - од горе до дно : 20 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 30 ''. Севкупна длабочина - напред кон назад : 1,5 ''. Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 24 '' h x 36 '' w x 1.5 '' d целокупната висина - од горе до дно : 24 ''. Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ''. Големина 40 '' h x 60 '' w x 1.5 '' d целокупната тежина на производот : 12 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне