• Свеж
Диспензерот за сапун за лосион за домашен шербет, бел, 10. мл

Диспензерот за сапун за лосион за домашен шербет, бел, 10. мл

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Со недооценена боја и мат сатенска завршница, диспензерот за лосион SORBET убаво ќе координира со постојниот декор и ќе додаде дизајнерски допир на мијалникот. Со контрастна полиран сребрена пумпа, овој диспендер ќе му даде на вашата бања свеж, модерен стил. Додадете стилски акцент на вашиот декор за бања со диспензерот за лосион SORBET. SKL Home Sorbet Losion/Dispenser за сапун.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне