• Свеж
Фармерки со Софија од максики со макси резервоар со Софија Вергара со ракави на шутли

Фармерки со Софија од максики со макси резервоар со Софија Вергара со ракави на шутли

DEN 403.04

Од стока
Во продавницата

Максимален стил, малку напор - резервоарот на Софија Вергара Макси фустан има романтични шутли и вметнување чипка за инстант шарм. Овој фустан без ракави, лажичка на вратот е токму она што го повикува топлото време. Долгата, убедлива силуета парови совршено со рамни или потпетични сандали за бранч со девојчињата, датум ноќ или забави на отворено. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Máximo estilo con muy poco esfuerzo, este vetido largo hasta el tobillo de tirantes de sofia vergara cuenta con volantes romantes romanticos y una pieza de encaje que cautivan. Есте Вестидо Ларго Хаста Ел Тобило, де Куело Редондо и Син Манга, ЕССО ЛО КУЕ НЕЦЕСИТИС ПАРА Ун Клима Калидо. La larga y magnífica suleta compina perfectamente con zapatillas planas o tacones para el almuerzo con amigas, una cita o fiestas al aire libre. Ексклузивен en. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс/98% полиестер, 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 '' и носи големина S/la Modelo Mide 5'9 "Y Viste una Talla Pequeña" S ". Fit : Опуштена/Talle Holgado. Должина : 52 '' Од центарот на задниот дел/52" de Ларго desde el centro de la parte задниот дел. Деколте : Поврат на вратот/Куело Редондо. Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Манга без ракави/грев. Ocketsебови : Две странични џебови/дос Болсилос латерали. Карактеристики : детали за рафла и еластични на ленти; Империја цвест со детали за шутнување; Вметнување чипка на здолниште; сите печатени или цврсти бои/detalle de volante y elástico en los tirantes; Costura de Corte Imperio con detalle de Volante; Pieza de Encaje en la falda; estpamdado комплетно o Colores sólidos. Maxенски резервоар макси фустан од фармерките Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне