• Свеж
MixMatchy Женска Качулка Прилагодлива Алатка За Влечење Џеб Анорак Јакна Елек

MixMatchy Женска Качулка Прилагодлива Алатка За Влечење Џеб Анорак Јакна Елек

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Женската гардероба е нејзината можност да се истакне и да остави траен прв впечаток. Mix Matchy нуди широк спектар на основи за секојдневна женска облека за да одговара на уникатното чувство за стил на секоја жена со одличен квалитет и достапност. Измешајте и Усогласете ги парчињата за да се истакнете!Mix Matchy Женска Качулка Прилагодлива Алатка За Влечење Џеб Анорак Јакна Елек Бадем М - Mvew012size Информации (Инчи) : ОДЛИКУВАЈЌИ се : Врвка За Тенок Изглед/ Два Странични Џебови/ Еден Џеб За Градите Со Патент. 100% памук. КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА НЕГА : МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ ЛАДНО/ ЖЕЛЕЗО НИСКО/ НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ ПРИЛИКА : Секојдневно лабаво вклопување и удобна јакна што може да се носи во текот на целата година. Одговарајте го ова со здолниште, хеланки или шорцеви и изгледајте без напор заедно. Трендовски и елегантен предмет кој е погоден за секоја пригода. ОДРЕКУВАЊЕ ОД ГОЛЕМИНА : Нашето мерење на големината може да биде различно од стандардната големина на пазарот. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во нашите слики или "Опис на Производот" подолу за повикување. Постојат 6 големини (S/M/L)(1 XL/2 XL/3 XL) достапни за следната листа. ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење,ви благодариме (Целото мерење Во). ОДРЕКУВАЊЕ ОД БОЈА : ние секогаш се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни, но поради различните поставки и дефиницијата за пиксели на мониторот, бојата што ја гледате во нашата листа може малку да се разликува од вистинската боја на производот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне