• Свеж
Гитара Снимени Верзии: Мојата Колекција Утринска Јакна

Гитара Снимени Верзии: Мојата Колекција Утринска Јакна

DEN 277.28

Од стока
Во продавницата

(Гитара Снимени Верзии). Белешки и таб за 14 од најдобрите од овие кентаки рокери. Вклучува : Бермудски Автопат * Донданте * Злобни Нагони * Гидеон * Златен * Многу Сомнителен * Зачуден Сум * Легнете Ниско * Погледнете Го * Надвор Од Рекордот * Еден Голем Празник * Пушење од Пукање * Ви Благодарам И Вие * Начинот на Кој Тој Пее. Мојата Утринска Колекција Јакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне