• Свеж
Зеницу Агацума Стил А-Демон Убиец 7х4 Спојка Молив Торба

Зеницу Агацума Стил А-Демон Убиец 7х4 Спојка Молив Торба

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Нашиот Организатор На Торби Со Моливи е дизајниран да понуди разноврсни решенија за складирање надвор од моливи и канцелариски материјал. Иако се одликува со уредно организирање на вашите материјали за пишување и уметност, тој е исто така корисен избор за складирање на други предмети како мали најважни работи за убавина. Правејќи го практичен додаток и за студентите, за патниците и за професионалците, како и за оние кои ценат да ги одржуваат своите производи за убавина во ред.Покрај тоа, одликувањето со вашите омилени ликови во печатењето може да послужи како одличен стартер за разговор. За Карактерот : Зеницу Агацума е еден од главните протагонисти на Убиецот На Демоните : Кимецу но Јаиба и заедно со Иносуке хашибира, придружник на Танџиро Камадо и Незуко Камадо. Тој е Исто Така Убиец На Демони во Корпусот На Убиецот На Демони. Состојба : Ново Пакување : Масовно Вклучува : 1 Паричник За Студенти : Чувајте ги сите ваши најважни работи за пишување како пенкала, моливи, гуми за бришење и хајлајтери уредно организирани за час. Чувајте мали гаџети како УСБ-дискови, слушалки или калкулатор, осигурувајќи дека имате се што ви треба за училиште на едно место. За Уметници : Организирајте ги вашите уметнички материјали како што се четки, маркери и обоени моливи за лесен пристап за време на креативните сесии. За Патниците : Користете го Како придружник за патување за да ги задржите најважните работи. Осигурајте се дека вашите лабави предмети се безбедни и лесно се наоѓаат. За Љубителите на Убавината : Чувајте четки за шминка, кармин, ајлајнер и друга козметика за да одржите рутина за убавина без неред и стилски.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне