• Свеж
Женски Hd V-Вратот Маица L39VR

Женски Hd V-Вратот Маица L39VR

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

5.0 мл., 100% претходно намалена Памучна атлетска Хедер е 90/10 памучен/полиестеркласичен женски стил со женско деколте, ракави и ткаенина со висока густина за исклучителна јасност на печатење1х1 ребро јака Со митрирана v-лепење од рамо до рамо со двојна игла зашиени ракави И долна хемтеарска етикета Плод На разбој жени hd v-вратот маица l39vr (3 пакет).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне