• Свеж
8 8' Colура-Алуминиумска Колона, Тркалезна Оска, Не-Заострена, Флејта, Текстура Бела Завршница w Капитал И База

8 8' Colура-Алуминиумска Колона, Тркалезна Оска, Не-Заострена, Флејта, Текстура Бела Завршница w Капитал И База

DEN 477.60

Од стока
Во продавницата

Colура-Алуминиумските столбови се солиден избор за потребите за подобрување на вашиот дом. Издржливи и убави, овие колони додаваат неверојатна вредност на вашиот дом. Покрај тоа, тие се практично без одржување, лесни за инсталирање и имаат можност за носечки способности, сето тоа по дел од цената на традиционалните столбови. Може да заврши 6-1/4 "Круг Мислења или 4-1/2" Квадратни Мислења. Може да се скрати до точната висина. Пиластер Или Пост Завиткајте Ја Инсталацијата не Се Носечки. Практично без одржување со издржлива завршница на палтото во прав. Совршен за станбени и комерцијални апликации. Одличен избор за користење на реконструкции и нови градежни проекти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне