• Свеж
Менски затнувања во Ново Мексико

Менски затнувања во Ново Мексико

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Покажете му на вашиот тим гордост со пространи, обични затнувачи од Фоко. Овие мажови тимски затнувања постигнуваат големи поени за удобност и погодност со нивниот лесен, вклучен дизајн и детали за детали за логото. Совршен за ден на играта и пошироко - одете тим! Материјал : 100% поливинил хлорид. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики : тркалезна пети; зафатена од надворешната страна; тимски дизајн; Пространа и удобно вклопување. Машки Ново Мексико затнувања од Фоко.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне