• Свеж
Женски Зимски Задебелување Топла Средна Должина Нога Чорапи Задржи Топло Чорап Високо Коленото Лесни Памучни Чорапи

Женски Зимски Задебелување Топла Средна Должина Нога Чорапи Задржи Топло Чорап Високо Коленото Лесни Памучни Чорапи

DEN 175.84

Од стока
Во продавницата

Женски Зимски Задебелување Топли Чорапи Со Нога Со Средна Должина Чувајте Го Топол Чорап Високо Коленото Лесни Памучни Чорапикарактеристики : чорапи : модните чорапи обложени со руно се изработени од квалитетни материјали, Тешки Дебели меки за максимална топлина и удобност. меките машки чорапи ќе ги одржуваат вашите стапала удобни и топли, овие чорапи со влечки се многу меки, топлина, издржливи и слатки и ќе ги одржуваат вашите стапала удобни, топли и пријатни цел ден.Нејасните чорапи со костец дизајнираат на стапалата, не се лизгаат, секое пакување вклучува 1 пар слатки чорапи со влечки. Ние нудиме многу стилови по ваш избор, уникатниот стил и симпатичната шема на снегулки на овие чорапи може ДА се совпаднат со секоја облека што ќе изберете да ја носите денеспогодни МНОГУ ПРИЛИКИ : Овие нејасни чорапи се погодни за многу ситуации, можете да ги носите како чорапи од кабина, чорапи за спиење, домашни чорапи, божиќни чорапи, чорапи со влечки, смешни чорапи, термални чорапи, чорапи од куќа, пријатни чорапи, новини чорапи, чорапи обложени со руно Во Пролет, fall, зимска сезона или во сите студени временски услови или снежни области!НЕГА : Ве Молиме не ги пеглајте и предлагајте да ги измиете во ладна вода, Чорапите со Одличен квалитет бараат соодветна грижа!НАЈДОБРА ОПЦИЈА ЗА ПОДАРОК : овој уникатен нејасни чорапи со симпатична, луксузна и висока класа, тоа ќе биде совршен подарок како божиќен подарок, подарок за бел слон, подарок за роденден, подарок за денот на мајката, божиќни порибувања, подарок за денот на вљубените или подарок за ноќта на вештерките за мажи или Тинејџери.Сезона : Зимски Есенски Пол : менматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Слаткост : Стандардна Содржина На Пакетот : 1 Пар Чорапи Премиум Материјал : порибување изработено од ткаенина погодна за кожата. мека и издржлива, можете да ја носите безбедно и лесно.Сите детали се неверојатни изработени и изгледаат деликатно. Прилики : Погоден за секојдневно носење, улица,шопинг,клуб,забава, фотографија и така натаму. Што Добивате : 1*пар чорапи.Рачно перење или машинско перење, ве молиме не ја натопувајте облеката во вода долго време, не користете белило со хлор за перење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне