• Свеж
Женски Блузи Растителни Печатени Жени Обични Врвови V-Вратот Скриј Стомак Кратки Ракави Маици Симпатична Тече Туника Блузи Дозвола

Женски Блузи Растителни Печатени Жени Обични Врвови V-Вратот Скриј Стомак Кратки Ракави Маици Симпатична Тече Туника Блузи Дозвола

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Женски Обични Врвови V-Вратот Сокриј Стомак Маици Со Кратки Ракави Слатки Блузи Со Туника Со Протоккарактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Оваа кошула е толку лесна и многу удобна кошула, оди совршено со шорцеви, фармерки. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е мека и удобна облека.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат за сите сезони.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода. Сезона : Пролет Лето Aut Зима Пол : Женска Прилика : Мода, Секојдневен Материјал : Должина На Полиестерблуза : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Секојдневен што добивате : 1 Компјутерски Женски Блузи ?"Висококвалитетна Ткаенина" : Материјал Од Меки Влакна, лесен, пријателски за кожата, дише, се протега, удобен за допир и исклучително пријатен за носење. Удобната ткаенина нема да ја иритира вашата кожа, што ја прави совршена за продолжено носење. Многу убави детали, убав крој, убав дизајн, висококвалитетни ткаенини. Овој женски врв ќе ви даде шармантна и елегантна крива на телото. Ако сакате лесни, секојдневни парчиња, тогаш ќе ви се допадне овој печатен краток ракав. ?"Претпочитан Подарок" : овој краток ракав за жени може да биде прекрасен подарок за вашата мајка, баба, тетка, сестри, пријатели, сопруга и девојка како облека за спиење, салон, ноќници, пижами. Овој секојдневен и симпатичен краток ракав за жени е најдобриот избор, прави да се чувствувате одлично дома, исто така може да се истроши надвор од куќата, околу вашите деца. Идеален избор за подарок за Денот на Благодарноста, Божиќ, нова година фестивали денот На Мајката Денот На Вљубените. Се надеваме дека ќе го цениме вредно искуство. Тоа е навистина прекрасен и таен подарок за вашите љубовници вашето семејство, Вашата Мајка и вие чувате млади. ?"Применлива Сцена" : овие кратки ракави се погодни За клуб, забава, ноќно излегување, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, патување, секојдневно носење, плажа, свадба, базен, дом, хаваи, шопинг за крстарење, забава, одмор, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, ласкавата форма убаво се вклопува во вашето тело, за шик ноќен изглед на состанок и имаат женски и стилски изглед. ?"Совршен Натпревар" : нашиот краток ракав Е едноставно, слатко и дрско преземање на класичната облека, а неговиот единствен дизајн го прави удобен за секојдневна употреба без никогаш да ја изгуби својата дрска привлечност. Блузата е погодна за секој облик на тело луѓе, трендовски и класичен отворен преден стил додава модерен елемент на вашата облека, создавајќи шармантен изглед. Погоден е за соодветни панталони, Хеланки, Здолништа, Шорцеви, Фармерки, Фустан, прават да изгледате елегантно и убаво. ?"Упатства за нега" : цврстите ткаенини поддржуваат миење раце во нежна ладна вода/ машинско перење во вреќа за перење/ пеглање одвоено во боја/ пеглајте ги наборите пред фотографирање/ не избелувајте. За да спречите брчки, веднаш отстранете ја од машината за сушење. Избегнувајте гребење од остри предмети. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големина и измерете ги мерењата на бистата и половината. Изберете соодветна големина и ќе добиете повеќе шармантни. Ласкавата форма посветена на донесување убавина на сите возрасти на жените. Ако имате било какви проблеми, можете да не контактирате во секое време. Ќе се потрудиме да ве направиме задоволни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне