• Свеж
Дизајн Увоз Бура Бин Решетка Сива Правоаголник Голем, 18 x12 x15

Дизајн Увоз Бура Бин Решетка Сива Правоаголник Голем, 18 x12 x15

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Употреба : Складирањето Вклучува : 1 Упатство За Нега На Корпа За Складирање : Избришете со влажна крпа или сунѓер по потреба. Материјал : Печатена Земја На Потекло Од Јута : Форма На Кина : Димензии На Правоаголник : 14"x8" x9 "Модел# Camz36599 Дизајн Увоз Бурлап Бин Решетка Сив Правоаголник Голем, 18" x12 "x15", Печатена Јута, Сива боја.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне